DEPO ÇADIRI

Depo çadırı çok fazla yerde kullanılan , uygulanacağı bölgeye özel bir zemin çalışması gerektirmeyen ve adından anlaşılacağı üzere daha çok depolama görevi yapan çadır türüdür. Daha çok büyük boyutta siparişi verilen depo çadırları büyük bir alana kurulduğu için çok fazla eşyayı barındırma özelliğine sahiptir. Çok kısa sürede kurulup toplanabilen depo çadırları kötü hava şartlarına da dayanıklı olma özelliği ile konteyner yada beton yapılara istinaden daha fazla tercih edilmektedir. Kullanımı kolay ve pratik olan depo çadırları kullanıcıların büyük bir eşya barındırma ihtiyacını karşılamakta olup uzun yıllar kullanılabilme özelliğiyle de vazgeçilmez bir çadır türüdür. 

Kolon yada bir diğer tabirle kiriş bölümü olmayan bu tip çadırlar daha fazla alan kullanmamızı sağlayarak depolanacak eşyalarımızın büyük bir kısmını barındırabilme özelliğine sahiptir. Depolanması düşünülen malzemenin boyutuna uygun alınması gereken depo çadırları firmamız tarafından ihtiyaçlarınıza göre özel olarak üretimektedir. 

Elektrik ve ışığı iç bölümüne geçirme özelliği ile aydınlatma ihtiyacınızı hat safhaya indiren depo çadırları elektrik den de tasarruf etmenizi sağlar. Kullanılacak malzemeye görede değişen depo çadırları daha çok içerisini sıcak tutan malzemelerden yapılmaktadır. Firmamızın özel olarak kullandığı bir malzeme ile kışın sıcak yazın ise ılık bir ortam sağlayan depo çadırları istenmeyen her türlü haşere ile de başa çıkmaktadır. Bünyesine hiç bir şekilde yabancı madde yada haşere sokmayan depo çadırlarımız güvenle kullanabileceğiniz en özel ürünümüzdür.